Staré dobré: „Neznalost zákona neomlouvá!“ zůstává i dnes!

Staré dobré: „Neznalost zákona neomlouvá!“ zůstává dnes – v roce 2017 – jen úsměvnou nostalgickou vzpomínkou na doby těsně po roce 1989. Dnes už to dokonce přiznává většina ústavních činitelů, oplývajících mocí zákonodárnou (poslanci a senátoři), kteří kolikrát sami nevědí, co schvalují, pro jaký zákon hlasují nebo co je obsahem jejich vlastního programového prohlášení.

Všechny zákony neznají ani představitelé moci výkonné a často je neznají ani samotní soudci, kteří v trestním řízení rozhodují o vině a uložení trestu za trestné činy.

Ano, české zákony se se svými novelami a přílepky proměnily v nepřehledný chaos a zaplevelený soudní neřád, v němž se ani prase nevyzná (příslušníci výše uvedených profesí prominou).

Žádný člověk doopravdy není neomylný a může se stát, že se přehlédne. Že se splete. Že prostě něco neví. Kolikrát to stačí k tomu, aby z něj byl (když už ne „sprostý vrah“, tak) přinejmenším „sprostý podezřelý“. To platí o všech lidech, řidiče nevyjímajíce.

Služba Obhajoba řidičů je k dispozici na českém trhu již od roku 2012. Její jedinečnost spočívá v tom, že poskytuje právní zastoupení všem řidičům, kterým hrozí přidělení trestných bodů za přestupek, jehož se měli dopustit. Obhajoba řidičů dokáže pomoci dokonce i takovým šoférům, kterým hrozí ztráta řidičského průkazu.

Systém dvanácti trestných bodů platí v Česku jako preventivní prostředek od roku 2006. Řídí se zákonem o silničním provozu č. 361/2000 Sb. a také přestupkovým zákonem č.200/1990 Sb.. Profesionálové ze společnosti Obhajoba řidičů je mají v malíku a dokážou najít řešení pro všechny situace. Dokonce se nevzdávají ani v případě, kdy se jedná o přestupky staršího data.

Dokážou vás vysekat z problémů způsobených držením telefonu nebo jiného záznamového zařízení během řízení vozidla. Poradí si se situací, kdy vás při jízdě v délce 1 km zastaví policisté a uloží vám pokutu za to, že jste opomněli povinnost použít dětskou autosedačku nebo bezpečnostní pás pro přepravu dětí. Umí si poradit i s případy při překročení nejvyšší povolené rychlosti, při nedání přednosti v jízdě a v mnoha dalších sporných případech.

Ne, Obhajoba řidičů nikomu neříká, aby záměrně porušoval zákony. Obhajoba řidičů dává naději tam, kde si žalobci a soudci nedělají příliš starostí s pořízením a kvalitou předložených důkazů nebo svědectvím. Obhajoba řidičů pomáhá tam, kde liknavost, nepozornost nebo pohodlnost může vést k potrestání nevinného člověka.

Klienty, kteří se spoléhají na naše služby, zastupujeme výhradně prostřednictvím specializované a renomované advokátní kanceláře. Pro naše zákazníky vyžadujeme maximální respekt základních procesních práv. Také díky tomu můžeme zajistit garanci skutečně profesionálního zastoupení v každém jednotlivém řízení.

Pro víc informací navštivte naše stránky www.obhajobaridicu.cz nebo nám zavolejte na telefon 776 554 445. Nebo si toto číslo aspoň uložte – může se vám hodit!

 

Štítky:

Add a Comment