Nové ceny za povinné a havarijní pojištění pro rok 2017

Kromě vystřízlivění ze Silvestra, opakovaných předsevzetí, která stejně nikdy nedodržíme, a tradičního koupání tuctu otužilců přichází s novým rokem také pár více či méně očekávaných překvapení. Některé změny mohou být velmi příjemné (např. zvýšení minimální mzdy, daňově výhodnější spoření na důchod aj.), jiné už méně. Kromě čím dál složitějších zákonů, předpisů, vyhlášek a novel také často dochází ke změnám v cenících poskytovatelů nejrůznějších služeb. Že jde o posun cen směrem nahoru, netřeba dodávat. Zvyšují se ceny poplatků v bankách, ceny tarifů mobilních operátorů i dodavatelů energie. Také pojišťovny často začátkem roku mění ceny. Povinné ručení ani havarijní pojištění nejsou v tomto směru výjimkou.


Nová smlouva z pohodlí domova
A tak se lidé rozhodují, zda mají zůstat věrní své dosavadní pojišťovně nebo zda ji mají změnit. Jejich rozhodnutí může ovlivnit více faktorů. Např. dostupnost pobočky, ochota zaměstnanců dané pojišťovny, komplikovanost a složitost formulací v nové smlouvy.
A samozřejmě výsledná cena.
Naštěstí žijeme v době moderních technologií, které nám mohou výrazně ušetřit čas, peníze i nervy. Na internetu je dnes k dispozici řada aplikací, které zákazníkům usnadní orientaci v často spletitých nabídkách.
Tyto srovnávače povinného ručení a havarijního pojištění nabízejí uživatelsky vstřícné prostředí, a klient tak má možnost srovnat nabídky více pojišťovacích společností současně. To vše on-line, během několika málo minut z pohodlí domova. Další předností, na niž srovnávače lákají nové zákazníky, jsou například velmi atraktivní slevy, které jim na pobočce většinou automaticky nenabídnou.

Přehledné a rychlé srovnání nabídek pojišťoven

Srovnávač ePojištění.cz – zvolte jistotu
Jedním z těchto užitečných pomocníků je srovnávač ePojištění.cz. Služba ePojištění.cz mj. disponuje vlastní bezplatnou zákaznickou infolinkou, kde vám zkušení operátoři poradí, jaký typ pojištění bude pro vás nejvýhodnější. Pokud jim zanecháte vzkaz s číslem svého mobilního telefonu, tak vám pracovníci této společnosti zavolají zdarma zpět. Sjednáte-li si přes portál ePojištění nové povinné ručení nebo havarijní pojištění, získáte jistotu nejnižší ceny na trhu, a to včetně veškerých akcí, bonusů a slev.

Štítky:

Add a Comment