ENEOS – druhé jméno pro úspěch

Japonská společnost JX Nippon Oil & Energy se sídlem v Tokiu má za sebou téměř 130 let bohaté historie, během níž se z malé lokální firmy proměnila ve světově uznávaného výrobce s globální působností. Firma je v současnosti spolehlivým zaměstnavatelem více než 14 000 lidí, majitelem husté sítě čerpacích stanic a sedmi rafinérií. Dominuje především na poli zpracování ropných produktů, v produkci chemikálií používaných v průmyslu a vědě a v oblasti výroby motorových olejů a provozních kapalin špičkové kvality.

JX Nippon Oil & Energy je držitelem ochranné známky ENEOS, která je ve světě automobilových odborníků, majitelů autoservisů i fanoušků motosportu nepřehlédnutelným pojmem. Oleje pro lodní motory, převodové oleje, brzdové, chladicí a hydraulické kapaliny i minerální a syntetické motorové oleje značky ENEOS patří k tomu nejlepšímu, co lze na světovém trhu pořídit. Veškeré výrobky, které nesou její logo, splňují přísné podmínky udělené certifikace a při závodech MotoGP na ně spoléhá i Valentino Rossi, motocyklový závodník a devítinásobný mistr světa.

Internetový obchod s produkty značky ENEOS

Oleje SUSTINA – neumdlévající spolehlivost
Stejně jako on i většina českých řidičů ví, že pravidelná výměna motorového oleje patří k základním předpokladům pro bezproblémový chod, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost pohonné jednotky každého vozu nebo motocyklu. Odborníci doporučují olej v motoru měnit častěji než předepisují výrobci automobilů. Dlouhé nebo nepravidelné intervaly mezi výměnami oleje mohou na motoru způsobit nedozírné škody.
Motor vašeho vozu si zaslouží jen tu nejvyšší kvalitu. Oleje japonské značky SUSTINA tuto podmínku jednoznačně splňují. Použití revoluční technologie W-BASE a ZP vede k udržení výjimečně stabilní viskozity oleje i při velmi širokém teplotním rozsahu. Oleje SUSTINA proto zůstávají tekuté i při nízkých teplotách, a tak poskytují maximální ochranu motoru i v extrémních situacích.

Štítky:

Add a Comment